Regeneracja akumulatorów Ni-Cd i Ni-MH przy użyciu ogniw Ni-MH metoda CLASSIC

Regeneracja akumulatorów Ni-Cd i Ni-MH przy użyciu ogniw Ni-MH metoda CLASSIC

Cena:
PLN104.00

Odbiór osobisty za 0 zł

Wysyłka kurierem w 24h!

Dostawa od 15 zł!

* Required Fields

PLN104.00

Regeneracja akumulatorów 2.4 V NiCd lub NiMH do narzędzi wszystkich marek i typów! 
Nowa bateria jest zbyt droga lub nieosiągalna?
Zregeneruj baterię i wróć na dobrą stronę mocy!
Sprawne narzędzia to podstawa!

Jeśli czas pracy twojego elektronarzędzia lub innego urządzenia z akumulatorami NiCd lub NiMH znacznie się skrócił lub ładowarka w ogóle nie podejmuje ładowania – oznacza to najczęściej uszkodzenie baterii.
Rozwiązaniem może być kupno nowej baterii lub jej regeneracja. Ofertę nowych baterii ( oryginalnych i zamienników ) do wiądących marek znajdziesz w module Części naszej platformy. Regenerację rekomendujemy w sytuacji kiedy kupno nowej baterii nie jest możliwe lub jest nieopłacalne. Regenerujemy zarówno baterie z obudowami skręcanymi, zgrzewanymi jak i klejonymi. Usługa polega na usunięciu z oryginalnej obudowy wszystkich ogniw i zastąpienie ich profesjonalnie zgrzanym pakietem wysokiej jakośći nowych ogniw marki LG wykonanych w technologii NiMH (niklowo-wodorkowej) o pojemności 2000mAh lub 3000mAh - w zależności od wybranie przez Klienta. Do ładowania ogniw NiMH możesz używać dotychczasowej ładowarki.

 

Zalety ogniw Ni-MH:
• NiMH to następca technologii Ni-Cd.
• Nie zawierają szkodliwego dla środowiska kadmu - jedno kadmowe ogniwo zanieczyszcza bezpowrotnie nawet 1 m3 ziemi! Dlatego zostały zakazane w UE.
• Brak efektu pamięci - to szczególnie istotne jeśli używasz narzędzia sporadycznie lub nie rozładowujesz baterii ido końca.
• Większa gęstość energii - zrobisz więcej!

 

 

Zlecenie usługi

Copyright © GTX Service